KNOW-HOW, KTORÉ PRESVEDČÍ

silná značka, silný servis

JEDNO MENO – VEĽA MOŽNOSTÍ

Rotia spája know-how popredných poskytovateľov hygienických, čistiacich a tesniacich riešení pod jednu silnú značku.

Od efektívnej dezinfekcie v najrôznejších aplikačných scenároch cez hygienické koncepty šité na mieru až po údržbu klimatizačných systémov: našim zákazníkom ponúkame komplexnú a konzistentnú škálu profesionálnych služieb v oblasti čistoty a hygieny s bohatými skúsenosťami projektovej praxe. 

SILNÝ VÝKON - KVALITNÝ SERVIS

Spolu s viac ako 450 zamestnancami dodávame komplexné riešenia z jedného zdroja – s dokonale zladenými komponentmi a najmodernejšou technológiou. Väčšina našich zamestnancov sú sami montéri vzduchotechniky a majú tiež dokonalé know-how v technológii vetracích a odsávacích systémov. V Rotia sú všetci montéri vzduchotechniky vyškolení a testovaní podľa VDI 6022.

SPOĽAHLIVOSŤ A BEZPEČNOSŤ

Vďaka nášmu ľudskému vplyvu spoľahlivo zvládneme projekty akéhokoľvek objemu. A to od A po Z: Ako váš centrálny kompetentný kontakt prevezmeme celú koordináciu a spracovanie projektu od analýzy potrieb a koncepcie cez fázu implementácie na mieste až po údržbu a opravu.

KONCEPTY, KTORÉ PRESVEDČIA

Vykonávanie prevádzkových čistiacich, dezinfekčných a tesniacich opatrení v súlade so zákonom si vyžaduje rozsiahle odborné znalosti a najmodernejšiu techniku. To je presne to, čo Rotia prináša so svojimi modernými hygienickými konceptmi a dezinfekčnými systémami prispôsobenými príslušným potrebám zákazníkov, ktoré spoľahlivo bojujú proti baktériám, plesniam, vírusom a spóram.

Náš holistický a praktický ďalší vývoj zavedených technológií spĺňa najvyššie štandardy hygieny, tesnenia, účinnosti a spoľahlivosti. Vyznačujú sa tiež jednoduchou manipuláciou, vysokou ekologickou kompatibilitou a šikovnými riešeniami v detailoch.