HYGIENICKÉ RIEŠENIA PRE VŠETKY PRÍPADY

HYGIENA VNÚTORNÉHO VZDUCHU A POVRCHOV

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA PRE DOBRÉ VÝSLEDKY

V súčasnosti je účinná dezinfekcia považovaná za životne dôležitú pre mnohé spoločnosti vo všetkých odvetviach. Splnenie tejto požiadavky súčasným spôsobom je otázkou technológie: s naším komplexným systémom riadenia hygieny sa špeciálny aktívny kyslík odparuje do vzduchu v miestnosti pomocou novo vyvinutej, vysoko presnej technológie, ktorá účinne bojuje proti baktériám, vírusom, kvasinkám, hubám. Inteligentné softvérové ​​ovládanie presne reguluje príslušnú koncentráciu vzduchu v miestnosti.

EFEKTÍVNA REDUKCIA CHOROBOPLODNÝCH ZÁRODKOV JE NEVYHNUTNÁ

Kliniky, supermarkety, organizátorov veľtrhov a dokonca aj logistické spoločnosti spája spoločná výzva naprieč všetkými sektormi: všetci sa ocitli v zajatí medzi neustálym tlakom na zvyšovanie efektivity a čoraz prísnejšími nariadeniami týkajúcimi sa hygienických opatrení, ktoré je potrebné vykonať. To všetko sa deje na pozadí neustále sa meniacich mikroorganizmov, ako aj úplne nových patogénov, ktoré vyžadujú efektívne riešenia, ktoré stanovujú nové štandardy a impulzy v oblasti dezinfekcie.

SILA AEROSÓLOV: HYGIENA MIESTNOSTÍ A POVRCHOV V NOVEJ DIMENZII

Rotia zaujala pozíciu určujúcu trend so svojím inovatívnym, vysoko výkonným hygienickým systémom: náš jedinečný systém riadenia hygieny ošetruje vzduch v miestnosti vysoko aktívnym kyslíkom Derotin aktiv HC30L – a to v suchej forme. Rozhodujúca výhoda oproti bežným čistiacim metódam – drobné kvapôčky účinnej látky, takzvané aerosóly, ktoré vznikajú rozprašovaním a ktoré prechádzajú do plynného skupenstva agregácie, rovnomerne a aj na ťažko prístupných miestach. Aerosóly ovplyvňujú aj prípadné kontaminované povrchy, ktorých význam ako nepriameho zdroja infekcie je v praxi stále často podceňovaný. 

NAŠE HYGIENICKÉ RIEŠENIE SÚ ČASOVO NENÁROČNÉ A VYSOKO EFEKTÍVNE

Suché zahmlievanie pomocou atomizácie robí naše zariadenia obzvlášť odolnými, kompaktnými a s dlhým dosahom. Týmto spôsobom môže náš systém riadenia hygieny plne využiť svoje silné stránky a prevahu v porovnaní s inými hygienickými riešeniami, ak sa má vo veľkých miestnostiach v krátkom čase spoľahlivo znížiť patogénny vzduch. Od lekárskych praktík cez čakárne vo verejných zariadeniach alebo podnikoch na spracovanie potravín, alebo supermarkety až po markízy, výstavné haly alebo kongresové centrá.

Naša pokroková technológia spĺňa tie najprísnejšie požiadavky: pôvod hygienického riešenia Derotin aktiv HC30L je v oblasti medicíny a bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov ako súčasť projektu ZIM financovaného Federálnym ministerstvom hospodárstva a energetiky s cieľom úspešne a trvalo bojovať proti nozokomiálnym infekciám a multirezistentným baktériám v nemocniciach.

TECHNOLÓGIA, KTORÁ MYSLÍ DOPREDU

Systém riadenia hygieny vyvinutý spolu s našimi partnermi je obzvlášť odolný voči opotrebovaniu, je kompaktný a má široký rozsah. Vďaka šikovnému softvérovému riadeniu a biologicky odbúrateľnému stabilizovanému hygienickému riešeniu dosahujeme vysokú úroveň redukcie choroboplodných zárodkov. To znamená, že na povrchoch alebo zariadeniach nedochádza k zrážkam a je možné ho počas prevádzky používať úplne neškodne pre ľudí.

Systém riadenia hygieny Rotia má schopnosť v priebehu niekoľkých hodín redukovať patogénny vzduch v miestnosti a povrchové zárodky o viac ako 90% a udržiavať ich trvalo na vysokých hodnotách. Existujúca vlhkosť je predsýtená pomocou aktívneho kyslíka, takže dezinfekcia prebieha okamžite od okamihu uvoľnenia aerosólu. Infekčné kvapôčky sa redukujú skôr, ako nájdu živnú pôdu na šírenie.

RIEŠENIA PODĽA VAŠICH POŽIADAVIEK

Základné:

 • Trvale hygienicky bezchybné vetracie systémy a vzduchotechnické potrubia
 • Automatizovaný hygienický systém
 • Úspora nákladov
 • Prevádzková bezpečnosť ventilačného systému

Trvalé:

 • Trvalá hygiena vnútorného vzduchu
 • Trvalá redukcia mikroorganizmov vo vzduchu a na povrchoch
 • Zlepšenie vnútornej klímy
 • Neutralizácia pachov
 • Trvalá hygiena ventilačných a klimatizačných systémov
 • Zlepšenie pocitu bezpečia

Power:

 • Dezinfekcia ventilačných systémov, povrchov a vzduchu v miestnosti
 • Podpora hygienického plánu
 • Automatizovaný program 
 • Vhodné na väčšie objekty
 • Sterilita pre vysoké nároky, ako napríklad v potravinárskom priemysle